O nama

team Almina Camović - Almina

Almina Camović

Account
+381 63 464 870
almina@advercity.rs

Almina

team Igor Ilić - Igy

Igor Ilić

Event & Production
+381 63 464 813
igor@advercity.rs

Igy

team Igor Radenković - Igor

Igor Radenković

Graphic design
+381 63 634 522
igor.radenkovic@advercity.rs

Igor

team Ivan Živanović - Ivan

Ivan Živanović

Partner & Creative director
+381 63 474 880
ivan@advercity.rs

Ivan

team Ivan Rajić - Ivča

Ivan Rajić

Maintenance
+381 63 464 860
ivanrajic07@gmail.com

Ivča

team Jelena Pančić - Jelena

Jelena Pančić

Outdoor Booking
+381 63 464 828
jelena@advercity.rs

Jelena

team Marina Stanković - Marina

Marina Stanković

Graphic Design
+381 64 1418 217
marina@advercity.rs

Marina

team Maša Milošević - Maša

Maša Milošević

Account
+381 63 634 335
masa@advercity.rs

Maša

team Milanka Krivokapić - Mikica

Milanka Krivokapić

Finance
+381 63 464 850
mikica@advercity.rs

Mikica

team Nataša Stamenović - Nataša

Nataša Stamenović

Account
+381 64 4101 666
natasa@advercity.rs

Nataša

team Milica Nikolić - Milica

Milica Nikolić

Graphic Design
+381 65 327 1307
milica.nikolic@advercity.rs

Milica

team Miloš Nikolić - Miloš

Miloš Nikolić

Graphic Design
+381 63 634 374
milos@advercity.rs

Miloš

team Saša Jotov - Saša

Saša Jotov

CEO
+381 63 413 888
sale@advercity.rs

Saša

team Aleksandra Petković - Aleksandra

Aleksandra Petković

Assistant
+381 63 186 2213

Aleksandra

team Miodrag Vasić - Vaske

Miodrag Vasić

Web Design
vasa@advercity.rs

Vaske

team Milan Petrović - Milan

Milan Petrović

Senior Web Developer
milan@advercity.rs

Milan

team Miodrag Kocić - Miki

Miodrag Kocić

Senior Backend Developer

Miki

team Nikola Stajić - Staja

Nikola Stajić

UX / UI Design
nikola@advercity.rs

Staja

team Vladimir Minčev - Vlada

Vladimir Minčev

Full Stack Developer
vladimir@advercity.rs

Vlada

team Dejan Tasić - Deki

Dejan Tasić

Outdoor maintenance
+381 63 474 569

Deki